Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: none
he: ללא

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Search fields
he: שדןת חיפוש

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Inline fields
he: שדות בשורה (inline)
