Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: none
hu: nincs

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Search fields
hu: Mezők keresése

en: Autocomplete taxonomy
hu: Taxonómia kifejezések automatikus kiegészítése

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Displays the fields with an optional template.
hu: Megjeleníti a mezőket egy tetszőleges sablonnal.

en: Inline fields
hu: Beágyazott mezők

en: View used to select the entities
hu: Az entitások kiválasztásához használt nézet

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
hu: „@display” nézet helyes működéséhez egy keresőmező kiválasztására van szükség. Lásd az entitáshivatkozás lista formátum beállításait.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
hu: „@display” megjelenítő %field mezőt használja mint keresőmező, azonban a mező már nem létezik. Lásd az entitáshivakozás lista formátum beállításait.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
hu: Ki lehet választani azokat a mezőket, melyek az automatikusan kiegészített felületi elemmel lesznek kereshetők.

en: Term Reference
hu: Kifejezéshivatkozás
