Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: none
jv: ora ana

en: Fields
jv: Field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Autocomplete taxonomy
jv: Taksonomi otomatis
