Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: none
uk: немає

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Search fields
uk: Поля пошуку

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
uk: Вид %view_name більше не має прав на поле %field_name.

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" для належної роботи потребує вибраних полів пошуку . Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" використовує поле %field як поле пошуку, але цього поля більше не має. Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
uk: Виберіть поля, по яким буде здійснюватись пошук під час використання віджету автодоповнення.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of terms.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами термінів.

en: Term Reference
uk: Посилання на термін
