Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: none
bs: ništa

en: View arguments
bs: View argumenti

en: Fields
bs: Polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
bs: Unesite comma ograničenu listu argumenata da proslijedite u view.

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Displays the fields with an optional template.
bs: Prikaži polja sa opcionalnim predloškom.
