Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: none
cs: žádné

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: Autocomplete taxonomy
cs: Automatické dokončování taxonomie

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na
