Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: none
el: κανένα

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Search fields
el: Αναζήτηση πεδίων

en: Autocomplete taxonomy
el: Αυτόματη συμπλήρωση όρων ταξινόμησης

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με
