Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: none
eu: bat ere ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Autocomplete taxonomy
eu: Taxonomiaren osatze automatikoa

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Displays the fields with an optional template.
eu: Bistaratu eremuak aukeratu txantiloi batean.

en: Inline fields
eu: Eremuak lerroan
