Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: none
gl: ningún

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.

en: Inline fields
gl: Campos en liña
