Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: none
hr: ništa

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Autocomplete taxonomy
hr: Samodovršetak taksonomije

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.
