Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: none
lt: joks

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su
