Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: none
lv: neviens

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki
