Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: none
oc: pas cap

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Autocomplete taxonomy
oc: Completar la taxonimia automaticament

en: Starts with
oc: Commence per

en: Displays the fields with an optional template.
oc: Aficha los camps amb un template facultatiu.

en: Inline fields
oc: Camps en linha
