Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: none
vi: không có

en: View arguments
vi: Tham số View

en: Fields
vi: Các trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Autocomplete taxonomy
vi: Tự động hoàn tất taxonomy

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
vi: Cung cấp danh sách, phân cách với dấu phẩy, các tham số truyền vào view.

en: Starts with
vi: Bắt đầu với
