Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: none
bo: མེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Autocomplete taxonomy
bo: རང་འགྲུབ་ཀྱི་རིགས་དབྱེ

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Displays the fields with an optional template.
bo: གནས་ཁོངས་ལ་གདམ་ཆོག་པའི་དཔེ་གཞི་ཞིག་མངོན་པ།

en: Inline fields
bo: གནས་ཁོངས་མཉམ་སྒྲིག
