Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: none
nn: ingen

en: Fields
nn: Felt

en: Contains
nn: Inneheld

en: Autocomplete taxonomy
nn: Autofullfør taksonomi

en: Starts with
nn: Startar med
