Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: none
fa: هیچ

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Fields
fa: میدانها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Size of textfield
fa: اندازه میدان متن

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن میدانها با قالب بندی دلخواه

en: Inline fields
fa: میدان های خطی
