Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: none
sk: žiadne

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: Autocomplete taxonomy
sk: Automatické dokončovanie taxonómie

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.

en: Inline fields
sk: Riadkové polia

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sk: Vyberte pole, ktoré sa bude vyhľadávať pri použití widgetu automatického dokončovania.
