Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: none
pl: brak

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Search fields
pl: Pola wyszukiwania

en: Autocomplete taxonomy
pl: Autouzupełnianie taksonomii

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pl: Wprowadź oddzieloną przecinkami listę argumentów jaka zostanie przekazana do widoku.

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Displays the fields with an optional template.
pl: Wyświetl pola w opcjonalnym szablonie.

en: Inline fields
pl: Pola w jednej linii

en: View used to select the entities
pl: Widok używany do wyboru encji

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
pl: Format wyświetlania "@display" potrzebuje określonych pól wyszukiwania aby mógł działać poprawnie. Zobacz ustawienia dla formatu listy Referencji do encji.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
pl: Format wyświetlania "@display" używa pola %field jako pole wyszukiwania, ale to pole już nie istnieje. Sprawdź ustawienia formatu listy referencji do encji.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
pl: Wybierz pole(a), które będzie (będą) wyszukiwane podczas wykorzystywania widżetu autouzupełniania.

en: Term Reference
pl: Odnośnik do terminu
