Termcase (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam
