Termcase (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Vocabulary name
am: የመዝገበ ቃላት ስም

en: No vocabularies available.
am: ምንም መዝገበ ቃላት የለም።
