Termcase (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu
