Termcase (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
be: Няма ні аднаго слоўніка. <a href="@link"> Дадаць слоўнік</a>.
