Termcase (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: No vocabularies available.
bg: Няма достъпни речници.
