Termcase (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম
