Termcase (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika

en: No vocabularies available.
bs: Rječnici nisu dostupni.
