Termcase (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Vocabulary name
cy: Enw geirfa

en: No vocabularies available.
cy: Dim geirfaoedd ar gael.
