Termcase (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།
