Termcase (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: No vocabularies available.
eo: Neniuj vortprovizoj disponeblaj.
