Termcase (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: No vocabularies available.
fa: واژگانی در دسترس نیست.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fa: هیچ واژگانی در دسترس نیست. یک <a href="@link">واژگان اضافه کنید</a>.
