Termcase (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: No vocabularies available.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles. <a href="@link">Engadir vocabulario</a>.
