Termcase (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Vocabulary name
gu: શબ્દભંડોળ નુ નામ
