Termcase (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: No vocabularies available.
he: אין אוצרות מילים זמינים.
