Termcase (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը
