Termcase (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი
