Termcase (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: No vocabularies available.
kk: Қолжетімді сөздіктер жоқ.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
kk: Еш сөздік жоқ. <a href="@link">Сөздік қосу</a>.
