Termcase (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: No vocabularies available.
km: គ្មាន​វាក្យស័ព្ទ

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
km: គ្មាន​វាក្យសព្ទ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​</a>។
