Termcase (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل
