Termcase (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.
