Termcase (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр
