Termcase (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव
