Termcase (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: None
no: Ingen

en: Weight
no: Vekt

en: Name
no: Navn

en: Vocabulary name
no: Vokabularets navn

en: No vocabularies available.
no: Ingen vokabular tilgjengelige.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
no: Ingen vokabular tilgjengelig. <a href="@link">Legg til vokabular</a>.
