Termcase (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: No vocabularies available.
pl: Brak słowników.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
pl: Brak dostępnych słowników. <a href="@link">Dodaj słownik</a>.
