Termcase (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Vocabulary name
ps: قاموس نوم
