Termcase (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Vocabulary name
ro: Nume clasificare

en: No vocabularies available.
ro: Nu există clasificări disponibile.
