Termcase (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Vocabulary name
ru: Имя словаря

en: No vocabularies available.
ru: Нет доступных словарей.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ru: Нет доступных словарей. <a href="@link">Добавить словарь</a>.
