Termcase (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: No vocabularies available.
sk: Nebol vytvorený žiadny slovník.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne slovníky. <a href="@link">Pridať slovník</a>.
