Termcase (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča
