Termcase (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: No vocabularies available.
sq: Asnjë flalor në dispozicion.
