Termcase (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Vocabulary name
ta: சொற்றொகுதி பெயர்
